ubezpieczenia-tg.pl UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE

UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE PDF Drukuj Email

 

UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE

 

To ubezpieczenie dostosowane do potrzeb osób wyjeżdżających za granicę zarówno w celach turystycznych jak również wykonywania pracy. Możliwość stworzenia indywidualnego pakietu z szeroką ochrona ubezpieczeniową pozwala jak najlepiej dostosować produkt do oczekiwań klienta.

W ramach ubezpieczenia zwracamy koszty leczenia poniesione przez ubezpieczonego poza granicami Polski, w tym m.in. koszty leczenia ambulatoryjnego, zakupu lekarstw, leczenia stomatologicznego, koszty transportu do placówki medycznej na terytorium Polski oraz koszty akcji ratowniczej.

Oferujemy szeroki zakres usług ASSISTANCE bez dodatkowych opłat, w tym m.in. pomoc informacyjną, prawną czy kontynuację przerwanej podróży.

Ponadto oferujemy ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, które obejmuje uszkodzenia ciała lub rozstrój zdrowia, powodujące trwały uszczerbek na zdrowiu lub śmierć ubezpieczonego.

Dodatkowe możliwości to ubezpieczenie bagażu podróżnego, sprzętu sportowego, koszty odwołania wyjazdu, noclegu, przelotu czy przejazdu oraz wykupienie odpowiedzialności cywilnej, które pozwolą w pełni cieszyć się wypoczynkiem.

Duży wybór limitów odpowiedzialności pozwoli dopasować ubezpieczenie do potrzeb i możliwości finansowych klienta, zapewniając komfort podróży a w sytuacji kryzysowej- pomoc najwyższej jakości.